Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

M2J 1Y2, North York, Toronto, Ontario: M2J 1Y2

M2J 1Y2

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :M2J 1Y2, North York, Toronto, Ontario
Qytet :North York
Rajon 2 :Toronto
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :M2J 1Y2

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :43.77412
gjatësi :-79.35556
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

M2J 1Y2, North York, Toronto, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip M2J 1Y2.

Të tjerët u kërkohet në
M2J 1Y2, North York, Toronto, Ontario,M2J 1Y2 ©2014 kodin postar Query