Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

P7A 1N7, Thunder Bay, Thunder Bay, Ontario: P7A 1N7

P7A 1N7

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :P7A 1N7, Thunder Bay, Thunder Bay, Ontario
Qytet :Thunder Bay
Rajon 2 :Thunder Bay
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :P7A 1N7

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :48.47295
gjatësi :-89.18645
Zona Koha :America/Thunder_Bay
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

P7A 1N7, Thunder Bay, Thunder Bay, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip P7A 1N7.

Të tjerët u kërkohet në
P7A 1N7, Thunder Bay, Thunder Bay, Ontario,P7A 1N7 ©2014 kodin postar Query