Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

T1B 2M6, Medicine Hat, Medicine Hat (Div.1), Alberta: T1B 2M6

T1B 2M6

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :T1B 2M6, Medicine Hat, Medicine Hat (Div.1), Alberta
Qytet :Medicine Hat
Rajon 2 :Medicine Hat (Div.1)
Rajon 1 :Alberta
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :T1B 2M6

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-AB
gjerësi :50.00212
gjatësi :-110.62734
Zona Koha :America/Edmonton
Koha Koordinuar Universal :UTC-7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

T1B 2M6, Medicine Hat, Medicine Hat (Div.1), Alberta është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip T1B 2M6.

Të tjerët u kërkohet në
T1B 2M6, Medicine Hat, Medicine Hat (Div.1), Alberta,T1B 2M6 ©2014 kodin postar Query