Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Y1A 1V4, Whitehorse, Yukon: Y1A 1V4

Y1A 1V4

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Y1A 1V4, Whitehorse, Yukon
Qytet :Whitehorse
Rajon 1 :Yukon
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :Y1A 1V4

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-YT
gjerësi :60.71242
gjatësi :-135.05454
Zona Koha :America/Whitehorse
Koha Koordinuar Universal :UTC-8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Y1A 1V4, Whitehorse, Yukon është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip Y1A 1V4.

Të tjerët u kërkohet në
 • Y1A+1V4 Y1A+1V4,+Whitehorse,+Yukon
 • None Santiago+de+Cali,+Santiago+de+Cali,+Sur,+Valle+del+Cauca
 • 57043-015 Loteamento+Val+Paraíso,+Feitosa,+Maceió,+Alagoas,+Nordeste
 • 721127 Malbandi,+721127,+Midnapore,+West+Medinipur,+Burdwan,+West+Bengal
 • J1E+0G5 J1E+0G5,+Sherbrooke,+Sherbrooke,+Estrie,+Quebec+/+Québec
 • None El+Coyol,+Amacuapa,+Manto,+Olancho
 • 35370 Larbatache,+Boumerdès
 • 201101 201101,+Eruwa,+Ibarapa,+Oyo
 • 88351-687 Rua+SP+-+034,+São+Pedro,+Brusque,+Santa+Catarina,+Sul
 • 85302-170 Rua+Rio+Grande+do+Sul,+Água+Verde,+Laranjeiras+do+Sul,+Paraná,+Sul
 • None Taba,+Kagoma,+Nyamurenza,+Ngozi
 • SW14+7DH SW14+7DH,+London,+East+Sheen,+Richmond+upon+Thames,+Greater+London,+England
 • 144405 Dihana,+144405,+Hoshiarpur,+Punjab
 • None Arenales,+El+Jicarito,+San+Juan+de+Flores,+Francisco+Morazán
 • None Ngoma,+Ngoma,+Musongati,+Rutana
 • 87080-210 Rua+Jussara+Lina,+Jardim+Mandacaru,+Maringá,+Paraná,+Sul
 • 471125 471125,+Abaja,+Nwangele,+Imo
 • PO9+4RJ PO9+4RJ,+Havant,+Warren+Park,+Havant,+Hampshire,+England
 • None Gakobe,+Muyange,+Mwakiro,+Muyinga
 • G6G+3X7 G6G+3X7,+Thetford+Mines,+L'Amiante,+Chaudière+-+Appalaches,+Quebec+/+Québec
Y1A 1V4, Whitehorse, Yukon,Y1A 1V4 ©2014 kodin postar Query