Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

S7J 0M1, Saskatoon, Saskatoon (Div.11), Saskatchewan: S7J 0M1

S7J 0M1

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :S7J 0M1, Saskatoon, Saskatoon (Div.11), Saskatchewan
Qytet :Saskatoon
Rajon 2 :Saskatoon (Div.11)
Rajon 1 :Saskatchewan
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :S7J 0M1

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-SK
gjerësi :52.09791
gjatësi :-106.66221
Zona Koha :America/Regina
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

S7J 0M1, Saskatoon, Saskatoon (Div.11), Saskatchewan është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip S7J 0M1.

Të tjerët u kërkohet në
S7J 0M1, Saskatoon, Saskatoon (Div.11), Saskatchewan,S7J 0M1 ©2014 kodin postar Query