Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

R2G 0G8, Winnipeg, Winnipeg (Div.11), Manitoba: R2G 0G8

R2G 0G8

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :R2G 0G8, Winnipeg, Winnipeg (Div.11), Manitoba
Qytet :Winnipeg
Rajon 2 :Winnipeg (Div.11)
Rajon 1 :Manitoba
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :R2G 0G8

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-MB
gjerësi :49.94016
gjatësi :-97.09297
Zona Koha :America/Winnipeg
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

R2G 0G8, Winnipeg, Winnipeg (Div.11), Manitoba është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip R2G 0G8.

Të tjerët u kërkohet në
R2G 0G8, Winnipeg, Winnipeg (Div.11), Manitoba,R2G 0G8 ©2014 kodin postar Query