Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

V1R 3R9, Trail, Kootenay Boundary, British Columbia / Colombie Britanique: V1R 3R9

V1R 3R9

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :V1R 3R9, Trail, Kootenay Boundary, British Columbia / Colombie Britanique
Qytet :Trail
Rajon 2 :Kootenay Boundary
Rajon 1 :British Columbia / Colombie Britanique
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :V1R 3R9

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-BC
gjerësi :49.09846
gjatësi :-117.72788
Zona Koha :America/Vancouver
Koha Koordinuar Universal :UTC-8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

V1R 3R9, Trail, Kootenay Boundary, British Columbia / Colombie Britanique është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip V1R 3R9.

Të tjerët u kërkohet në
V1R 3R9, Trail, Kootenay Boundary, British Columbia / Colombie Britanique,V1R 3R9 ©2014 kodin postar Query