Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

V1G 3E2, Dawson Creek, Peace River, British Columbia / Colombie Britanique: V1G 3E2

V1G 3E2

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :V1G 3E2, Dawson Creek, Peace River, British Columbia / Colombie Britanique
Qytet :Dawson Creek
Rajon 2 :Peace River
Rajon 1 :British Columbia / Colombie Britanique
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :V1G 3E2

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-BC
gjerësi :55.74490
gjatësi :-120.21324
Zona Koha :America/Dawson_Creek
Koha Koordinuar Universal :UTC-7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

V1G 3E2, Dawson Creek, Peace River, British Columbia / Colombie Britanique është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip V1G 3E2.

Të tjerët u kërkohet në
V1G 3E2, Dawson Creek, Peace River, British Columbia / Colombie Britanique,V1G 3E2 ©2014 kodin postar Query