Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

V1W 2P8, Kelowna, Central Okanagan, British Columbia / Colombie Britanique: V1W 2P8

V1W 2P8

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :V1W 2P8, Kelowna, Central Okanagan, British Columbia / Colombie Britanique
Qytet :Kelowna
Rajon 2 :Central Okanagan
Rajon 1 :British Columbia / Colombie Britanique
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :V1W 2P8

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-BC
gjerësi :49.82418
gjatësi :-119.48240
Zona Koha :America/Vancouver
Koha Koordinuar Universal :UTC-8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

V1W 2P8, Kelowna, Central Okanagan, British Columbia / Colombie Britanique është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip V1W 2P8.

Të tjerët u kërkohet në
V1W 2P8, Kelowna, Central Okanagan, British Columbia / Colombie Britanique,V1W 2P8 ©2014 kodin postar Query