Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

G5M 1G3, Rimouski, Rimouski-Neigette, Bas-Saint-Laurent, Quebec / Québec: G5M 1G3

G5M 1G3

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :G5M 1G3, Rimouski, Rimouski-Neigette, Bas-Saint-Laurent, Quebec / Québec
Qytet :Rimouski
Rajon 3 :Rimouski-Neigette
Rajon 2 :Bas-Saint-Laurent
Rajon 1 :Quebec / Québec
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :G5M 1G3

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-QC
gjerësi :48.49960
gjatësi :-68.47900
Zona Koha :America/Montreal
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

G5M 1G3, Rimouski, Rimouski-Neigette, Bas-Saint-Laurent, Quebec / Québec është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip G5M 1G3.

Të tjerët u kërkohet në
G5M 1G3, Rimouski, Rimouski-Neigette, Bas-Saint-Laurent, Quebec / Québec,G5M 1G3 ©2014 kodin postar Query