Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

L8K 2N2, Hamilton, Hamilton, Ontario: L8K 2N2

L8K 2N2

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :L8K 2N2, Hamilton, Hamilton, Ontario
Qytet :Hamilton
Rajon 2 :Hamilton
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :L8K 2N2

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :43.23555
gjatësi :-79.81633
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

L8K 2N2, Hamilton, Hamilton, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip L8K 2N2.

Të tjerët u kërkohet në
L8K 2N2, Hamilton, Hamilton, Ontario,L8K 2N2 ©2014 kodin postar Query