Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

N8A 2H1, Wallaceburg, Chatham-Kent, Ontario: N8A 2H1

N8A 2H1

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :N8A 2H1, Wallaceburg, Chatham-Kent, Ontario
Qytet :Wallaceburg
Rajon 2 :Chatham-Kent
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :N8A 2H1

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :42.59648
gjatësi :-82.37909
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

N8A 2H1, Wallaceburg, Chatham-Kent, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip N8A 2H1.

Të tjerët u kërkohet në
N8A 2H1, Wallaceburg, Chatham-Kent, Ontario,N8A 2H1 ©2014 kodin postar Query