Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

N3S 6C1, Brantford, Brant, Ontario: N3S 6C1

N3S 6C1

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :N3S 6C1, Brantford, Brant, Ontario
Qytet :Brantford
Rajon 2 :Brant
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :N3S 6C1

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :43.13476
gjatësi :-80.24704
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

N3S 6C1, Brantford, Brant, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip N3S 6C1.

Të tjerët u kërkohet në
N3S 6C1, Brantford, Brant, Ontario,N3S 6C1 ©2014 kodin postar Query