Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

B4V 1E6, Bridgewater, Lunenburg, Nova Scotia / Nouvelle-Écosse: B4V 1E6

B4V 1E6

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :B4V 1E6, Bridgewater, Lunenburg, Nova Scotia / Nouvelle-Écosse
Qytet :Bridgewater
Rajon 2 :Lunenburg
Rajon 1 :Nova Scotia / Nouvelle-Écosse
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :B4V 1E6

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-NS
gjerësi :44.37362
gjatësi :-64.51564
Zona Koha :America/Halifax
Koha Koordinuar Universal :UTC-4
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

B4V 1E6, Bridgewater, Lunenburg, Nova Scotia / Nouvelle-Écosse është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip B4V 1E6.

Të tjerët u kërkohet në
B4V 1E6, Bridgewater, Lunenburg, Nova Scotia / Nouvelle-Écosse,B4V 1E6 ©2014 kodin postar Query