Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

L1K 1L6, Oshawa, Durham, Ontario: L1K 1L6

L1K 1L6

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :L1K 1L6, Oshawa, Durham, Ontario
Qytet :Oshawa
Rajon 2 :Durham
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :L1K 1L6

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :43.91775
gjatësi :-78.84482
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

L1K 1L6, Oshawa, Durham, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip L1K 1L6.

Të tjerët u kërkohet në
 • L1K+1L6 L1K+1L6,+Oshawa,+Durham,+Ontario
 • 9035+VK 9035+VK,+Dronrijp,+Menameradiel,+Friesland
 • 534856 Upper+Paya+Lebar+Road,+161,+Singapore,+Upper+Paya+Lebar,+Hougang,+Serangoon,+Yio+Chu+Kang,+Kovan,+Northeast
 • 22511 Valcarca,+22511,+Huesca,+Aragón
 • 352115 352115,+Kiribo,+Ese+Odo,+Ondo
 • 81390 Briatexte,+81390,+Graulhet,+Castres,+Tarn,+Midi-Pyrénées
 • 19310 Betania,+19310,+Puerto+Bermúdez,+Oxapampa,+Pasco
 • None Cerro+El+Calichal,+Guare,+Yoro,+Yoro
 • SL3+8NJ SL3+8NJ,+Langley,+Slough,+Kedermister,+Slough,+Berkshire,+England
 • 10530 Pogoj,+10530,+Jesús,+Lauricocha,+Huanuco
 • 170102 Benalcazar,+Quito,+Pichincha
 • P2N+1W5 P2N+1W5,+Kirkland+Lake,+Timiskaming,+Ontario
 • 86170 Lamae/ละแมละแม,+86170,+Lamae/ละแม,+Chumphon/ชุมพร,+South/ภาคใต้
 • G6Z+1Y9 G6Z+1Y9,+Saint-Jean-Chrysostome,+Les+Chutes-de-la-Chaudière,+Chaudière+-+Appalaches,+Quebec+/+Québec
 • 86885 El+Paraíso,+86885,+Tacotalpa,+Tabasco
 • 4120 Baker+Street,+Flaxmere,+4120,+Hastings,+Hawke's+Bay
 • 515342 Meitang+Town/梅塘镇等,+Puning+City/普宁市,+Guangdong/广东
 • 5018 Tawai+Street,+Trentham,+5018,+Upper+Hutt,+Wellington
 • 239221 Longshan+Township/龙山乡等,+Lai'an+County/来安县,+Anhui/安徽
 • 02763 Zittau,+Görlitz,+Dresden,+Sachsen
L1K 1L6, Oshawa, Durham, Ontario,L1K 1L6 ©2014 kodin postar Query