Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

K9J 1M5, Peterborough, Peterborough, Ontario: K9J 1M5

K9J 1M5

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :K9J 1M5, Peterborough, Peterborough, Ontario
Qytet :Peterborough
Rajon 2 :Peterborough
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :K9J 1M5

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :44.28400
gjatësi :-78.36077
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

K9J 1M5, Peterborough, Peterborough, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip K9J 1M5.

Të tjerët u kërkohet në
K9J 1M5, Peterborough, Peterborough, Ontario,K9J 1M5 ©2014 kodin postar Query