Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

K1T 2B8, Ottawa, Ottawa, Ontario: K1T 2B8

K1T 2B8

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :K1T 2B8, Ottawa, Ottawa, Ontario
Qytet :Ottawa
Rajon 2 :Ottawa
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :K1T 2B8

Informacione të Tjera
Gjuhë :
Kodi Rajoni :
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :
Koha Koordinuar Universal :
Ruajtja Daylight Koha : No (N)

K1T 2B8, Ottawa, Ottawa, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip K1T 2B8.

Të tjerët u kërkohet në
 • K1T+2B8 K1T+2B8,+Ottawa,+Ottawa,+Ontario
 • N2J+3L5 N2J+3L5,+Waterloo,+Waterloo,+Ontario
 • M46+9WW M46+9WW,+Atherton,+Manchester,+Atherton,+Wigan,+Greater+Manchester,+England
 • K8P+1Z7 K8P+1Z7,+Belleville,+Hastings,+Ontario
 • 443-734 443-734,+Sin-dong/신동,+Yeongtong-gu+Suwon-si/수원시+영통구,+Gyeonggi-do/경기
 • TN8+7NF TN8+7NF,+Hever,+Edenbridge,+Cowden+and+Hever,+Sevenoaks,+Kent,+England
 • 88130-033 Rua+Ataíde+Pereira+dos+Anjos,+Centro,+Palhoça,+Santa+Catarina,+Sul
 • M38+9RF M38+9RF,+Little+Hulton,+Manchester,+Little+Hulton,+Salford,+Greater+Manchester,+England
 • K4A+4V3 K4A+4V3,+Orleans,+Ottawa,+Ontario
 • 0285 Koltur,+Tórshavnar,+Strømø,+Færøerne
 • V9G+1N1 V9G+1N1,+Ladysmith,+Cowichan+Valley,+British+Columbia+/+Colombie+Britanique
 • W7+9AU W7+9AU,+London,+Elthorne,+Ealing,+Greater+London,+England
 • 104+47 Αθήνα/Athens,+Νομαρχία+Αθηνών/Athens,+Αττική/Attica
 • T8V+2A9 T8V+2A9,+Grande+Prairie,+Grande+Prairie+(Div.19),+Alberta
 • T1R+0E2 T1R+0E2,+Brooks,+Lethbridge+(Div.2),+Alberta
 • None Brown+village,+Mana,+Gola+Konneh,+Grand+Cape+Mount
 • TN26+2BA TN26+2BA,+Appledore,+Ashford,+Isle+of+Oxney,+Ashford,+Kent,+England
 • S4N+4A6 S4N+4A6,+Regina,+Regina+(Div.6),+Saskatchewan
 • None Karaje,+Birni+N'gaoure,+Boboye,+Dosso
 • 400013 400013,+Piata+Blaga+Lucian,+Cluj-Napoca,+Cluj-Napoca,+Cluj,+Nord-Vest
K1T 2B8, Ottawa, Ottawa, Ontario,K1T 2B8 ©2014 kodin postar Query