Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

T0A 0A0, Abee, Athabasca (Div.13), Alberta: T0A 0A0

T0A 0A0

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :T0A 0A0, Abee, Athabasca (Div.13), Alberta
Qytet :Abee
Rajon 2 :Athabasca (Div.13)
Rajon 1 :Alberta
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :T0A 0A0

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-AB
gjerësi :54.23501
gjatësi :-113.02700
Zona Koha :America/Edmonton
Koha Koordinuar Universal :UTC-7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

T0A 0A0, Abee, Athabasca (Div.13), Alberta është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip T0A 0A0.

Të tjerët u kërkohet në
T0A 0A0, Abee, Athabasca (Div.13), Alberta,T0A 0A0 ©2014 kodin postar Query