Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Y1A 6R4, Whitehorse, Yukon: Y1A 6R4

Y1A 6R4

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Y1A 6R4, Whitehorse, Yukon
Qytet :Whitehorse
Rajon 1 :Yukon
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :Y1A 6R4

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-YT
gjerësi :60.73100
gjatësi :-135.08906
Zona Koha :America/Whitehorse
Koha Koordinuar Universal :UTC-8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Y1A 6R4, Whitehorse, Yukon është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip Y1A 6R4.

Të tjerët u kërkohet në
Y1A 6R4, Whitehorse, Yukon,Y1A 6R4 ©2014 kodin postar Query