Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

S3N 2L8, Yorkton, Yorkton (Div.9), Saskatchewan: S3N 2L8

S3N 2L8

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :S3N 2L8, Yorkton, Yorkton (Div.9), Saskatchewan
Qytet :Yorkton
Rajon 2 :Yorkton (Div.9)
Rajon 1 :Saskatchewan
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :S3N 2L8

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-SK
gjerësi :51.19797
gjatësi :-102.48743
Zona Koha :America/Regina
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

S3N 2L8, Yorkton, Yorkton (Div.9), Saskatchewan është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip S3N 2L8.

Të tjerët u kërkohet në
S3N 2L8, Yorkton, Yorkton (Div.9), Saskatchewan,S3N 2L8 ©2014 kodin postar Query