Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

S7M 2E8, Saskatoon, Saskatoon (Div.11), Saskatchewan: S7M 2E8

S7M 2E8

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :S7M 2E8, Saskatoon, Saskatoon (Div.11), Saskatchewan
Qytet :Saskatoon
Rajon 2 :Saskatoon (Div.11)
Rajon 1 :Saskatchewan
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :S7M 2E8

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-SK
gjerësi :52.11786
gjatësi :-106.68579
Zona Koha :America/Regina
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

S7M 2E8, Saskatoon, Saskatoon (Div.11), Saskatchewan është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip S7M 2E8.

Të tjerët u kërkohet në
S7M 2E8, Saskatoon, Saskatoon (Div.11), Saskatchewan,S7M 2E8 ©2014 kodin postar Query