Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

S4N 5P8, Regina, Regina (Div.6), Saskatchewan: S4N 5P8

S4N 5P8

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :S4N 5P8, Regina, Regina (Div.6), Saskatchewan
Qytet :Regina
Rajon 2 :Regina (Div.6)
Rajon 1 :Saskatchewan
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :S4N 5P8

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-SK
gjerësi :50.45687
gjatësi :-104.54075
Zona Koha :America/Regina
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

S4N 5P8, Regina, Regina (Div.6), Saskatchewan është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip S4N 5P8.

Të tjerët u kërkohet në
S4N 5P8, Regina, Regina (Div.6), Saskatchewan,S4N 5P8 ©2014 kodin postar Query