Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

S6H 1Z3, Moose Jaw, Moose Jaw (Div.7), Saskatchewan: S6H 1Z3

S6H 1Z3

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :S6H 1Z3, Moose Jaw, Moose Jaw (Div.7), Saskatchewan
Qytet :Moose Jaw
Rajon 2 :Moose Jaw (Div.7)
Rajon 1 :Saskatchewan
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :S6H 1Z3

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-SK
gjerësi :50.39433
gjatësi :-105.53856
Zona Koha :America/Regina
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

S6H 1Z3, Moose Jaw, Moose Jaw (Div.7), Saskatchewan është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip S6H 1Z3.

Të tjerët u kërkohet në
S6H 1Z3, Moose Jaw, Moose Jaw (Div.7), Saskatchewan,S6H 1Z3 ©2014 kodin postar Query