Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

L2V 1X1, Thorold, Niagara, Ontario: L2V 1X1

L2V 1X1

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :L2V 1X1, Thorold, Niagara, Ontario
Qytet :Thorold
Rajon 2 :Niagara
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :L2V 1X1

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :43.12324
gjatësi :-79.20047
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

L2V 1X1, Thorold, Niagara, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip L2V 1X1.

Të tjerët u kërkohet në
L2V 1X1, Thorold, Niagara, Ontario,L2V 1X1 ©2014 kodin postar Query