Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

K7R 1G3, Napanee, Lennox and Addington, Ontario: K7R 1G3

K7R 1G3

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :K7R 1G3, Napanee, Lennox and Addington, Ontario
Qytet :Napanee
Rajon 2 :Lennox and Addington
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :K7R 1G3

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :44.25567
gjatësi :-76.94786
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

K7R 1G3, Napanee, Lennox and Addington, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip K7R 1G3.

Të tjerët u kërkohet në
K7R 1G3, Napanee, Lennox and Addington, Ontario,K7R 1G3 ©2014 kodin postar Query