Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

K7C 2G4, Carleton Place, Lanark, Ontario: K7C 2G4

K7C 2G4

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :K7C 2G4, Carleton Place, Lanark, Ontario
Qytet :Carleton Place
Rajon 2 :Lanark
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :K7C 2G4

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :45.13986
gjatësi :-76.15947
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

K7C 2G4, Carleton Place, Lanark, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip K7C 2G4.

Të tjerët u kërkohet në
K7C 2G4, Carleton Place, Lanark, Ontario,K7C 2G4 ©2014 kodin postar Query