Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

K9V 5Y6, Lindsay, Kawartha Lakes, Ontario: K9V 5Y6

K9V 5Y6

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :K9V 5Y6, Lindsay, Kawartha Lakes, Ontario
Qytet :Lindsay
Rajon 2 :Kawartha Lakes
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :K9V 5Y6

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :44.35544
gjatësi :-78.75718
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

K9V 5Y6, Lindsay, Kawartha Lakes, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip K9V 5Y6.

Të tjerët u kërkohet në
K9V 5Y6, Lindsay, Kawartha Lakes, Ontario,K9V 5Y6 ©2014 kodin postar Query