Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

V1K 1G3, Merritt, Thompson-Nicola, British Columbia / Colombie Britanique: V1K 1G3

V1K 1G3

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :V1K 1G3, Merritt, Thompson-Nicola, British Columbia / Colombie Britanique
Qytet :Merritt
Rajon 2 :Thompson-Nicola
Rajon 1 :British Columbia / Colombie Britanique
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :V1K 1G3

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-BC
gjerësi :50.09878
gjatësi :-120.76963
Zona Koha :America/Vancouver
Koha Koordinuar Universal :UTC-8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

V1K 1G3, Merritt, Thompson-Nicola, British Columbia / Colombie Britanique është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip V1K 1G3.

Të tjerët u kërkohet në
V1K 1G3, Merritt, Thompson-Nicola, British Columbia / Colombie Britanique,V1K 1G3 ©2014 kodin postar Query