Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

T3A 6E7, Calgary, Calgary (Div.6), Alberta: T3A 6E7

T3A 6E7

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :T3A 6E7, Calgary, Calgary (Div.6), Alberta
Qytet :Calgary
Rajon 2 :Calgary (Div.6)
Rajon 1 :Alberta
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :T3A 6E7

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-AB
gjerësi :51.15964
gjatësi :-114.10883
Zona Koha :America/Edmonton
Koha Koordinuar Universal :UTC-7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

T3A 6E7, Calgary, Calgary (Div.6), Alberta është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip T3A 6E7.

Të tjerët u kërkohet në
T3A 6E7, Calgary, Calgary (Div.6), Alberta,T3A 6E7 ©2014 kodin postar Query