Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

N1H 7A6, Guelph, Wellington, Ontario: N1H 7A6

N1H 7A6

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :N1H 7A6, Guelph, Wellington, Ontario
Qytet :Guelph
Rajon 2 :Wellington
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :N1H 7A6

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :43.51543
gjatësi :-80.27889
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

N1H 7A6, Guelph, Wellington, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip N1H 7A6.

Të tjerët u kërkohet në
N1H 7A6, Guelph, Wellington, Ontario,N1H 7A6 ©2014 kodin postar Query