Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

N1R 2L1, Cambridge, Waterloo, Ontario: N1R 2L1

N1R 2L1

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :N1R 2L1, Cambridge, Waterloo, Ontario
Qytet :Cambridge
Rajon 2 :Waterloo
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :N1R 2L1

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :43.35483
gjatësi :-80.29519
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

N1R 2L1, Cambridge, Waterloo, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip N1R 2L1.

Të tjerët u kërkohet në
N1R 2L1, Cambridge, Waterloo, Ontario,N1R 2L1 ©2014 kodin postar Query