Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

L7L 6S9, Burlington, Halton, Ontario: L7L 6S9

L7L 6S9

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :L7L 6S9, Burlington, Halton, Ontario
Qytet :Burlington
Rajon 2 :Halton
Rajon 1 :Ontario
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :L7L 6S9

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-ON
gjerësi :43.40790
gjatësi :-79.79952
Zona Koha :America/Toronto
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

L7L 6S9, Burlington, Halton, Ontario është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip L7L 6S9.

Të tjerët u kërkohet në
L7L 6S9, Burlington, Halton, Ontario,L7L 6S9 ©2014 kodin postar Query