Kanadëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

J5C 1B5, Sainte-Catherine, Roussillon, Montérégie, Quebec / Québec: J5C 1B5

J5C 1B5

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :J5C 1B5, Sainte-Catherine, Roussillon, Montérégie, Quebec / Québec
Qytet :Sainte-Catherine
Rajon 3 :Roussillon
Rajon 2 :Montérégie
Rajon 1 :Quebec / Québec
Vend :Kanadë(CA)
Kodi Postar :J5C 1B5

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :CA-QC
gjerësi :45.40608
gjatësi :-73.59430
Zona Koha :America/Montreal
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

J5C 1B5, Sainte-Catherine, Roussillon, Montérégie, Quebec / Québec është e vendosur në Kanadë.Kodi i saj është zip J5C 1B5.

Të tjerët u kërkohet në
J5C 1B5, Sainte-Catherine, Roussillon, Montérégie, Quebec / Québec,J5C 1B5 ©2014 kodin postar Query